Mazda
Auto Hruška s.r.o. Mazda Ostrava

Ohodnoťte naše služby

Velké zklamání z přístupu servisu. Dostal jsem vyrozumění o svolávací akci a kontaktoval servis - pana Berku. Dva dny po sobě jsem se nedovolal, jeho kolegové mu opakovaně předávali vzkazy, aby mi zavolal. Zavolal až po třetím vzkazu druhý den. Nebyl ochoten dopředu zajistit díly a provést výměnu (v rámci svolávací akce), potřeboval mít auto tři dny v servise. Nechápu. Servis v Ústí nad Labem nebo v Ostravě-Hrabové na stejnou akci požadovali 3 hodiny času s tím, že díly budou mít připravené. Objednal jsem v Hrabové. 
              
Děkuji Mazda Auto Hruška za vstřícný a příkladný přístup a to počínaje koupí auta s p. Menšíkem a následovně servis s p. Berkou. Profíci, na kterých je vidět, že je ta práce baví.
              
Mám s prodejcem Jiřím Menšíkem opačnou zkušenost. Slíbí vám rezervovat vůz dva pracovní dny.. a na druhý den, když si jdete auto znovu prohlédnout se zálohou v kabelce, vám auto před očima prodá jinému zájemci. Čestné a solidní jednání? Rozhodně ne!!! 
              
Děkuji panu Menšíkovi za perfektní spolupráci při nákupu nového vozu, naprosto profesionální a trpělivý přístup ! Ostatní autosalony mohou závodět.
              
Děkuji panu Berkovi za vyřízení škodné události a vysvětlení všeho co je třeba.dobry přístup 👍
              
Děkuji za skvělý přístup pana Menšíka ke koupi vozu a ochotu.
              
Dobrý den
Chtěl bych poděkovat panu Jřímu Menšíkovi za velmi profesIonálni přístup a velikou ochotu při výběru a koupi nového vozu MAZDA CX3.Celý autosalón je plný dobré nálady a ještě jednou Dík.V.Pustka a Renata Talpova....
              
Velký dík za ochotu a profesionální přístup při vyřízení a samotné realizaci opravy osobního auta zn. mazda 3, všem pracovníkům a obzvlášť panu Berkovi.
              
Děkuji vašemu zaměstnanci panu Menšíkovi za to, jakým způsobem se mi dnes vpodvečer věnoval.
              

Auto Hruška s.r.o. Mazda Ostrava

U Staré elektrárny 1895/52
710 00 Ostrava - Slezská
IČO: 25877470

Prodej
  +420 596 230 678
E-mail: mensik@autohruska.cz

Servis
  +420 596 230 689
E-mail: berka@autohruska.cz

PRODEJ


Tel:777 684 054

Tel:734 446 600

SERVIS


Tel:734 446 603

Tel:777 684 057